Virta Vištienos Krūtinėle Kcal – Maistinė Vertė

Vištienos krūtinėlė yra populiarus ir maistingas maisto produktas. 100 gramų virtos vištienos krūtinėlės be odos vidutiniškai turi 165 kalorijų (692 kilodžaulių). Tai yra vidutinis kaloringumas, palyginti su kitais baltymingais maisto produktais.

Vištienos krūtinėlė turi daug baltymų ir mažai riebalų. 100 g virtos vištienos krūtinėlės be odos turi apie 31 g baltymų ir tik 3 g riebalų. Dėl tokios sudėties vištienos krūtinėlė yra laikoma dietiniu produktu. Be to, vištienos krūtinėlė turi svarbių vitaminų ir mineralų, tokių kaip geležis, cinkas, vitaminai B6 ir B12.

Toliau pateikiama lentelė parodo įvairių vištienos krūtinėlės ruošimo būdų kaloringumą 100 g produkto:

Ruošimo būdas Kalorijos, kcal
Virta 165
Troškinta 180
Kepta 230

Kaip matome, vištienos krūtinėlės kaloringumas priklauso nuo ruošimo būdo. Labiausiai kaloringa yra kepta vištienos krūtinėlė, nes ruošimo metu įsigeria daugiau riebalų. Mažiausiai kaloringa yra virta vištienos krūtinėlė.

Taigi, norint sumažinti patiekalo kaloringumą, geriausia rinktis virtą, o ne keptą vištienos krūtinėlę. Be to, vištienos krūtinėlė išsiskiria dideliu baltymingumu ir maistingumu, todėl tinka įtraukti į sveiką ir subalansuotą mitybą. Ji tinka dietoms bei svorio kontrolei ir neturėtų būti vengiama dėl kaloringumo.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas