fbpx

Sportas101.lt komanda Kęstutis ir Emilija

Sportas101.lt yra populiarus lietuviškas sporto naujienų ir informacijos portalas. Jį sukūrė ir valdo komanda, kurią sudaro Kęstutis ir Emilija. Šiame straipsnyje daugiau sužinosite apie šią įdomią komandą ir jų sukurtą svetainę.

Kęstutis – idėjos autorius

Kestučio pomėgis sportui ir noras padėti žmonėms sveikiau gyventi paskatino jį sukurti Sportas101.lt. Kęstutis turi ilgametę patirtį dirbant su įvairiomis sporto organizacijomis ir supranta šios srities poreikius.

Jis nusprendė sukurti vieną vietą, kur žmonės galėtų rasti naudingos informacijos apie sportą ir sveiką gyvenseną. Kestučiui rūpi ne tik sportininkų pasiekimai, bet ir eilinių žmonių sveikata. Todėl Sportas101 skelbiami straipsniai, patarimai ir skaičiuoklės skirti tiek profesionaliems atletams, tiek pradedantiesiems.

Emilija – kūrybinga partnerė

Emilija yra Kestučio draugė ir Sportas101 komandos narė. Ji atsakinga už turinio kūrimą ir redagavimą, taip pat rūpinasi svetainės dizainu. Emilijai būdingas kūrybingumas, todėl ji sugeba pateikti informaciją įdomiai ir patraukliai.

Emilija turi aukštąjį išsilavinimą komunikacijos srityje, todėl puikiai išmano skaitmeninės rinkodaros principus. Ji geba efektyviai pritaikyti SEO metodus, kad Sportas101.lt turinys pasiektų kuo daugiau skaitytojų.

Svetainės turinys

Pagrindinis Sportas101.lt tikslas – suteikti kokybiškos informacijos apie sveiką gyvenseną. Svetainėje rasite šias pagrindines rubrikas:

Skaičiuoklės – interaktyvios skaičiuoklės, padedančios apskaičiuoti reikiamą maisto racioną, kalorijų suvartojimą, širdies susitraukimų dažnį ir kitus rodiklius.

Mityba – skyriuje pateikiama informacija apie sveiką mitybą, maisto produktų maistinę vertę, vitaminus, baltymus ir kitas svarbias medžiagas.

Treniruotės – čia aptariamos įvairios treniruočių programos nuo pradedančiųjų iki profesionalų. Pateikiami naudingi patarimai.

Sporto klubai – skyriuje pristatomi Lietuvos sporto, fitneso klubai, baseinai, teniso kortai.

Gamintojai – sporto prekių, maisto papildų gamintojų ir pardavėjų sąrašas su kontaktais.

Tolesnė plėtra

Kestučio ir Emilijos komanda planuoja ir toliau plėsti Sportas101.lt. Artimiausiu metu bus įdiegtas video turinys – treniruočių ir pratimų vaizdo įrašai. Taip pat planuojama sukurti Sportas101 mobiliąją programėlę.

Ilgalaikėje perspektyvoje numatoma praplėsti turinio aprėptį, įtraukiant sveikatingumo, jogos, ir kitas temas. Bus bendradarbiaujama su daugiau sporto srities ekspertų.

Apibendrinant, Sportas101 yra perspektyvi svetainė, kurią kuria aistringa, kūrybinga ir motyvuota komanda. Skaitytojai čia ras naudingos, praktiškos ir patikimos informacijos apie sportą ir sveiką gyvenseną.

Sekite Mus socialiniuose tinkluose:

Instagram | Facebook | Linkedin | Youtube | Twitter | Pinterest | TikTokReddit

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas