MaxiNutrition apžvalga

„MaxiNutrition“ yra vienas žinomiausių prekės ženklų sporto mityboje, žinomas savo plataus asortimento baltyminių miltelių, batonėlių ir maisto papildų pasiūla. Įkurta 2009 m., „MaxiNutrition“ siekia tiekti kokybiškus mitybos produktus, skirtus paremti fizinio aktyvumo tikslus, tokius kaip raumenų augimas, riebalų mažinimas ir sportinių rezultatų gerinimas. Bendrovė siūlo tiek iš raugo, tiek augalinės kilmės baltymus kartu su papildančiais maisto papildais, tokių kaip aminorūgštys, vitaminai ir mineralai.

MaxiNutrition apžvalga

„MaxiNutrition“ orientuojasi į visus besidominčius fiziniu aktyvumu, sportu ir aktyviu gyvenimo būdu. Jų produktai gali būti naudingi tiek atsitiktiniams sporto salės lankytojams, siekiantiems susikurti gerą fizinę formą, tiek profesionaliems sportininkams ir kultūristams. Nors „MaxiNutrition“ turi įvairią produktų liniją, jie ypač žinomi savo baltyminių miltelių ir batonėlių dėka.

„MaxiNutrition“ baltyminiai miltai

Baltyminiai miltai yra „MaxiNutrition“ produktų pasiūlos pagrindas. Jie siūlo kelis baltyminių miltelių tipus, kad patenkintų įvairius poreikius:

Raugo baltymai

Raugo baltymai sudaro didžiąją „MaxiNutrition“ baltyminių miltelių pasiūlos dalį. Raugas yra pieno pagrindo baltymas ir laikomas aukso standartu raumenų augimui ir atsigavimui. „MaxiNutrition“ siūlo tiek raugo baltymų koncentratą (RBC), tiek raugo baltymų izoliatą (RBI).

RBC sudaro 80-85% baltymų, tuo tarpu RBI yra dar labiau filtruojamas, kad sudarytų 90%+ baltymų. RBI greičiau pasisavinamas, tačiau RBC gali būti ekonomiškai efektyvesnis. Daugumai žmonių tiek RBC, tiek RBI suteiks puikių rezultatų. „MaxiNutrition“ naudoja aukščiausios kokybės raugo baltymų šaltinius ir griežtą kokybės kontrolę savo baltyminiuose milteliuose.

Tyrimai rodo, kad raugo baltymai gali padėti:

 • Auginti raumenis ir jėgą
 • Greičiau atsigauti po treniruočių
 • Skatinti medžiagų apykaitą ir riebalų deginimą

Raugo baltymai labai gerai pasisavinami, tai reiškia, kad organizmas gali lengvai juos suvirškinti ir absorbuoti, kad pradėtų atstatyti raumenų audinį. Jame taip pat yra visos būtinos aminorūgštys, reikalingos raumenų baltymų sintezei. Raugo leucinas ypač efektyviai skatina raumenų augimą po treniruotės su pasipriešinimo pratimais.

Dėl šių priežasčių raugo baltymai rekomenduojami aplink treniruotes, kad būtų pasiektas maksimalus našumas ir raumenų prieaugis. „MaxiNutrition“ siūlo vienos rūšies raugo baltymų miltelius, taip pat mišinius, kurie derina greitai ir lėtai virškinamus tipus, kad būtų užtikrintas tęstinis aminorūgščių tiekimas.

Augaliniai baltymai

„MaxiNutrition“ taip pat siūlo keletą augalinių baltymų variantų vegetarams, veganams ir tiems, kas netoleruoja laktozės. Jų augaliniai baltymai gaunami iš žirnių, ryžių, sojų ir moliūgų.

Nors gyvūniniai baltymai, pavyzdžiui, raugas, turi daugiau tam tikrų aminorūgščių, ypač leucino, augaliniai baltymai vis tiek gali palaikyti raumenų augimą ir atsigavimą. Viename tyrime ryžių baltymai veikė taip pat gerai kaip raugo baltymai didinant raumenų storį ir jėgą per 8 savaičių treniruočių programą.

Augaliniai baltymai taip pat suteikia skaidulų, vitaminų ir mineralų, kurių nėra rauge. „MaxiNutrition“ derina skirtingus augalinius baltymus, kad sukurtų visaverčius baltymus su visomis būtinomis aminorūgštimis. Jų augaliniai baltyminiai miltai apima:

 • Žirnių ir ryžių baltymai
 • Sojų baltymai
 • Veganiškas mišinys su žirniais, ryžiais, spanguolėmis ir moliūgais

Tai suteikia pieno neturinčius, veganiškus alternatyvius raugo baltymams. Augaliniai baltymai kai kuriems žmonėms gali būti lengviau virškinami.

Skoniai ir maišymas

„MaxiNutrition“ siūlo savo raugo ir augalinius baltymus plačiame skonių asortimente, įskaitant šokoladą, vanilę, braškes ir sausainių su krema. Jų pažangios skonių technologijos suteikia puikų skonį, nesiremiant dirbtiniais saldikliais.

Jų milteliai orientuoti į puikią maišymosi savybę ir tekstūrą. Daugelis klientų giria lygų, kreminį „MaxiNutrition“ baltyminių gėrimų konsistenciją be gumulėlių. Tai daro jų baltyminius miltelius lengvai ir maloniai išgeriamus po treniruotės ar kelionėje.

„MaxiNutrition“ baltyminiai batonėliai

Be baltyminių miltelių, „MaxiNutrition“ gamina populiarią baltyminių ir energijos batonėlių liniją užkandžiams ir patiekalams. Jų batonėlių asortimentą sudaro:

 • Promax baltyminiai batonėliai
 • Promax traškūs baltyminiai batonėliai
 • Promax liesi batonėliai
 • Promax dietiniai batonėliai
 • Promax plius bandelės

Šie batonėliai orientuoti į skirtingus mitybos tikslus. Pavyzdžiui, dietiniai batonėliai turi mažiau kalorijų, o plius bandelės suteikia papildomų angliavandenių.

Štai „MaxiNutrition“ batonėlių mitybinių medžiagų apžvalga:

 • Baltymai: 15-20g viename batonėlyje
 • Angliavandeniai: 15-30g viename batonėlyje
 • Riebalai: 2-15g viename batonėlyje
 • Kalorijos: 150-250 viename batonėlyje

Batonėliai suteikia subalansuotą makroelementų kiekį užkandžiui ar nedideliam patiekalui. Jie siūlomi su raugo baltymais ir augaliniais baltymais iš sojų, ryžių ir kitų šaltinių. Tai apima pasirinkimus vegetarams ir veganams.

„MaxiNutrition“ batonėliai pagaminti viliojančių skonių, įskaitant sausainių su krema, riešutų kremo, citrinų ir braškių. Daugelis klientų giria minkštą, kramtomą tekstūrą, kuri juos daro sotius. Batonėliai sukurti būti patogūs, nešiojami ir lengvai suvalgomi kelionėje.

Kiti „MaxiNutrition“ produktai

Be pagrindinių baltyminių produktų, „MaxiNutrition“ tiekia visą spektrą papildančių sporto mitybos produktų, įskaitant:

Aminorūgščių papildai

 • BCAA – „MaxiMuscle“ momentiniai šakotųjų grandinių aminorūgščių papildai padeda skatinti raumenų baltymų sintezę ir mažina nuovargį.
 • EAA – Būtinosios aminorūgštys palaiko raumenų augimą, našumą ir atsigavimą.
 • Glutaminas – Ši sąlygiškai būtinoji aminorūgštis stiprina imunitetą ir žarnyno sveikatą.

Prieštreniruotės papildai

 • Prieštreniruotės milteliai suteikia energijos, dėmesio ir našumą didinančių sudedamųjų dalių, tokių kaip kreatinas ir beta-alaninas.

Svorio priaugimo milteliai

Vitaminai ir mineralai

 • „MaxiNutrition“ siūlo specializuotus sporto multivitaminus aktyviems žmonėms.

Šie maisto papildai papildo pagrindinius „MaxiNutrition“ baltyminius produktus, kad sukurtų visapusišką mitybinę paramą prieš, per ir po treniruotės.

„MaxiNutrition“ privalumai ir trūkumai

„MaxiNutrition“ turi daug stiprybių kaip sporto mitybos prekės ženklas:

Pranašumai

 • Platus produktų asortimentas įvairiems poreikiams
 • Aukštos kokybės baltymai iš raugo ir augalų
 • Puikūs skoniai ir maišymosi savybės
 • Geras kainos ir kokybės santykis, palyginti su konkurentais
 • Griežta kokybės kontrolė ir testavimas

Tačiau yra keletas galimų trūkumų, į kuriuos reikėtų atsižvelgti:

Trūkumai

 • Kai kuriuose produktuose yra dirbtinių saldiklių
 • Ribotos visiškai veganiškos opcijos be sojų
 • Batonuose ir masės didinimo preparatuose gali būti daug cukraus
 • Daugiausia parduodama internetu, ribotas prieinamumas parduotuvėse

Išvada

„MaxiNutrition“ pateisina savo kaip pirmaujančio sporto mitybos prekės ženklo reputaciją. Jie siūlo įvairią baltyminių produktų, maisto papildų ir mitybinių batonėlių liniją, kuri tenkina beveik visus fizinio aktyvumo poreikius. Jų produktai suteikia kokybišką mitybą, puikų skonį ir gerą kainos ir kokybės santykį.

Raugo baltyminiai miltai, pavyzdžiui, Promax, idealiai tinka raumenų masės augimui kartu su treniruotėmis su pasipriešinimo pratimais. Augaliniai baltymai ir batonėliai praplėčia pasirinkimą vegetarams ir veganams. Aminorūgštys prieš ir po treniruotės pagerina našumą ir atsigavimą.

Nors „MaxiNutrition“ turi erdvės tobulėti veganiškų variantų ir natūralių ingredientų srityje, jų pagrindiniai produktai užtikrina baltymų kokybę ir vertę. Apskritai „MaxiNutrition“ suteikia vieno langelio sprendimą sporto mitybos esminėms reikmėms.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas