fbpx

Hesburger Kcal – Hesburgerio maisto produktų kaloringumas

Hesburgeris yra populiari greito maisto grandinė Lietuvoje. Jų pagrindiniai patiekalai yra mėsos ir vištienos burgeriai, keptos bulvytės ir įvairūs gėrimai. Daugelis žmonių nerimauja dėl greito maisto poveikio sveikatai ir svoriui, todėl nori žinoti tikslius Hesburgerio patiekalų kaloringumo duomenis.

Štai keletas populiariausių Hesburgerio patiekalų ir jų kaloringumo lentelė:

Patiekalas Kalorijos 100 g
Sūrio burgers 376 kcal
Dvigubas burgers 515 kcal
Vištienos burgers 692 kcal
Keptos bulvytes 245 kcal
Pomidorų padažas 103 kcal

Kaip matome, kai kurie patiekalai gali būti gana kaloringi. Pavyzdžiui, dvigubo burgerio porcijoje yra net 515 kalorijų. Tačiau yra ir mažiau kaloringų pasirinkimų, pavyzdžiui, pomidorų padažas.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad šie skaičiai yra 100 gramų produkto. Realios porcijos dydis paprastai būna didesnis, todėl ir kalorijų kiekis bus didesnis.

Norintiems kontroliuoti savo svorį ar maitintis sveikiau, galima rinktis mažesnius burgers, vengti riebių padažų, užsisakyti salotas vietoj bulvių. Taip pat verta atkreipti dėmesį į gėrimus – gaivieji gėrimai taip pat turi nemažai cukraus ir kalorijų.

Apibendrinant, nors kai kurie Hesburgerio patiekalai gali būti kaloringi, yra įmanoma pasirinkti ir sveikesnių alternatyvų. Svarbu žinoti produktų maistinę sudėtį ir kaloringumą, kad galėtumėte priimti sveikesnius sprendimus.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas