Margiris – Puikus Pasirinkimas Sportuojantiems Alytuje

Margiris sporto klubas įsikūręs Alytaus miesto centre, Naujosios gatvėje. Tai vienas populiariausių sporto klubų Alytuje, kuris savo veiklą pradėjo dar 2003 metais. Per tą laiką Margiris užsitarnavo daug sportuojančių alytiškių pasitikėjimą ir tapo puikiu pasirinkimu tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems sportininkams.

Margiris Sporto Klubas

Trumpa istorija

„Margiris“ įkūrė Julius Norkūnas, turintis ilgametę patirtį sporto ir laisvalaikio srityje. Pradžioje tai buvo nedidelis privatūs klubas, tačiau per metus jis išaugo ir dabar turi modernią įrangą bei erdvias, šviesias patalpas.

Klubo tikslas – suteikti alytiškiams ir miesto svečiams galimybę sportuoti ir leisti laisvalaikį malonioje aplinkoje. Per 14 veiklos metų „Margiris“ įrodė, kad geba pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas prieinamomis kainomis.

Vieta ir kontaktai

„Margiris“ sporto klubas yra Alytaus miesto centre, Naujosios gatvės 52 name. Tai labai patogi vieta, lengvai pasiekiama viešuoju ir privačiu transportu.

Klubo darbo laikas:

 • Darbo dienomis: 8:00–21:30
 • Savaitgaliais ir švenčių dienomis: 9:00–14:00

Kontaktai:

 • Telefonas: +370 315 38 431
 • El. paštas: [email protected]
 • Internetinis puslapis: www.margiris.com

Be to, „Margiris“ turi paskyrą socialiniame tinkle „Facebook“, kur nuolat skelbiama naujausia informacija apie renginius, akcijas ir kitas naujienas.

Teikiamos paslaugos

„Margiris“ teikia įvairias sporto ir laisvalaikio paslaugas, tinkamas tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems sportuotojams:

Treniruoklių salė

Moderni 260 m2 treniruoklių salė su įvairiais kardio ir jėgos treniruokliais. Čia galima efektyviai lavinti ištvermę, jėgą, vikrumą. Taip pat yra laisvų svorių ir štangų zona.

Grupinės treniruotės

Klube vyksta įvairios grupinės treniruotės – fitnesas, jėgos treniruotės, šokiai, joga, kalanetika ir kt. Jos skirtos įvairaus pasirengimo lygio lankytojams.

Baseinas

Baseinas su 5 takeliais, kuriame galima plaukioti, užsiimti aqua aerobika ar tiesiog atsipalaiduoti. Taip pat yra pirtis, kuri puikiai tinka po treniruočių.

Kovos menai

„Margiryje“ galima lankyti bokso, braziliško dziu dziu citsu ir kitų kovos menų užsiėmimus. Tai puiki galimybė sportuoti ir išmokti apsiginti.

Soliariumas

Patalpose įrengtas modernus soliariumas tiems, kas nori įsigyti gražų įdegį.

Masažai

Profesionalūs sporto masažai, padedantys greičiau atsigauti po treniruočių, pašalinti raumenų įtampą ir skausmą.

Treneriai ir instruktoriai

Vienas iš „Margirio“ privalumų – aukštos kvalifikacijos trenerių ir sporto instruktorių komanda. Jie turi ilgametę patirtį ir žinias, reikalingas individualiai konsultuoti kliento poreikius.

Čia dirba tokie treneriai:

 • Kristina Jankauskaitė – daugkartinė Lietuvos fitneso čempionė, Europos sporto žaidinių prizininkė
 • Mindaugas Seilius – Lietuvos jėgos trikovės čempionas
 • Vilma Rasiukevičienė – buvusi Lietuvos lengvosios atletikos čempionė
 • Tomas Beržinis – sertifikuotas kūno rengybos treneris

Be abejo, tai nėra visi klube dirbantys specialistai. „Margiryje“ nuolat vyksta naujų darbuotojų atrankos, siekiant išlaikyti aukščiausią teikiamų paslaugų kokybę.

Įranga ir patalpos

„Margiris“ išsiskiria erdviomis, šviesiomis, modernia įranga aprūpintomis patalpomis. 2020 m. buvo atliktas kapitalinis remontas, kurio metu treniruoklių salė ir kitos zonos buvo atnaujintos.

Treniruoklių salėje sumontuota naujausios kartos „LifeFitness“, „Precor“ ir kitų gamintojų kardio ir jėgos treniruokliai. Tai profesionali įranga, skirta intensyvioms treniruotėms.

Grupinių užsiėmimų salėse įrengtos specialios grindys, kurios saugo kojų ir kelio sąnarius. Taip pat sumontuota garso ir vaizdo aparatūra, kuri užtikrina gerą muzikos bei vaizdo kokybę.

Persirengimo kambariuose įrengtos didelės spintelės, dušai, sauskelnės. Taip pat yra speciali vieta lauko rūbams.

Lankytojai gali nemokamai naudotis vandeniu, arbata, kava. Taip pat veikia bistro baras, kuriame galima užsisakyti užkandžių, vitaminų kokteilių ir kitų gėrimų.

Kainos ir narystė

„Margiris“ siūlomi klubo narystės variantai:

 • 1 mėnuo – 40 Eur
 • 3 mėnesiai – 100 Eur
 • 6 mėnesiai – 180 Eur
 • 12 mėnesių – 300 Eur

Taip pat yra dieninės ir savaitinės narystės, tinkančios atvykusiems turistams ar verslo kelionėse esantiems žmonėms.

Grupinių užsiėmimų kainos:

 • Vienkartinis apsilankymas – 6 Eur
 • 10 apsilankymų abonementas – 40 Eur

Daugeliui „Margiris“ narystė yra prieinamesnė nei kituose Alytaus sporto klubuose. Be to, čia nuolat vyksta įvairios akcijos ir siūlomos nuolaidos. Pavyzdžiui, įsigijus metinę narystę kartu su draugu, antram asmeniui taikoma 50% nuolaida.

Narystę galima įsigyti klubo recepcijoje, internetu arba telefonu. Mokėti galima grynais, banko kortele arba banko pavedimu.

Apibendrinimas

Apibendrinant galima teigti, kad per 14 veiklos metų „Margiris“ tapo vienu populiariausių sporto ir laisvalaikio klubų Alytuje. Jis pasižymi šiais privalumais:

 • Modernios erdvios patalpos su naujausia įranga
 • Platus sporto ir laisvalaikio paslaugų spektras
 • Kvalifikuoti treneriai ir instruktoriai
 • Patrauklios kainos, nuolaidos ir akcijos nariams

Tad jei ieškote kokybiško fitneso klubo Alytuje, tikrai verta rinktis „Margirį“. Čia rasite viską, ko reikia produktyvioms treniruotėms ir smagiam laisvalaikiui.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas