fbpx

Irongym Sporto Klubas – Puiki Vieta Sportuoti

Irongym Sporto Klubas yra modernus sporto klubas Ukmergėje, įsikūręs patogioje vietoje netoli miesto centro. Šis klubas buvo įkurtas 2018 metais ir per tą laiką užsitarnavo puikią reputaciją tarp vietos gyventojų.

Irongym

Patalpos ir įranga

Klubo patalpos yra erdvios ir šviesios – bendras plotas siekia 600 kvadratinių metrų. Čia įrengta visa reikiama įranga efektyvioms treniruotėms:

 • Treniruoklių salė su įvairiais treniruokliais raumenų stiprinimui
 • Laisvų svorių zona su suoleliais, štangomis ir kitokia įranga
 • Kardio zona su bėgimo takeliais, dviračiais ir eliptiniais treniruokliais
 • Grupinių užsiėmimų studija kumbų, jėgos ir kitokioms pamokoms
 • Persirengimo kambariai su dušais

Be pagrindinės salės, klube taip pat yra ir atskira specializuota kovos menų salė bokso, kikbokso ir kitų kovinių sporto šakų treniruotėms.

Visa naudojama įranga yra aukščiausios kokybės ir atitinka pačius aukščiausius standartus. Naudojami tik geriausių pasaulinių gamintojų treniruokliai, kurie užtikrina saugias ir efektyvias treniruotes.

Treniruočių tvarkaraštis

Klubas dirba kasdien, tad lankytojai gali rinktis patogų laiką treniruotėms. Darbo laikas:

 • Pirmadienis-penktadienis: 06:00 – 22:00
 • Šeštadienis-sekmadienis: 10:00 – 20:00

Grupiniai užsiėmimai vyksta pagal iš anksto numatytą tvarkaraštį. Siūlomos įvairios pamokos – kumbos, jėgos treniruotės, bokso užsiėmimai ir t.t. Tvarkaraštis nuolat atnaujinamas ir pritaikomas prie besikeičiančių lankytojų poreikių.

Personalas

Klube dirba aukštos kvalifikacijos treneriai, turintys ilgametę patirtį sporto ir sveikatingumo srityje. Jie padeda lankytojams pasiekti geriausių rezultatų – sustiprėti, pagerinti ištvermę, mesti svorį ar tiesiog sustiprinti sveikatą.

Kiekvienas naujas lankytojas iškart susitinka su treneriu nemokamai konsultacijai, kurios metu įvertinama fizinė būklė ir sudaromas individualus treniruočių planas pagal tikslus bei galimybes.

Narystė

Irongym Sporto Klube galima rinktis vienos dienos, savaitės arba mėnesio narystę. Taip pat siūlomos 6 ir 12 mėnesių narystės su nuolaida.

Kainos prasideda nuo 5 eurų už vieną apsilankymą. Mėnesio narystė su neribotu apsilankymų skaičiumi kainuoja 25 eurus.

Narystė suteikia neribotą prieigą prie visos klubo įrangos ir grupinių užsiėmimų tvarkaraščio. Taip pat nariai gali nemokamai pasinaudoti asmeninėmis trenerio konsultacijomis.

Apibendrinimas

Irongym Sporto Klubas Ukmergėje yra puiki vieta norintiems sportuoti ir stiprinti sveikatą. Šis klubas pasižymi:

 • Moderniomis, erdviose patalpose su naujausia įranga
 • Lanksčiu darbo laiku ir patogiu treniruočių tvarkaraščiu
 • Kvalifikuotais treneriais ir asmeninėmis konsultacijomis
 • Prienamomis narystės kainomis

Tad jei ieškote kokybiško sporto klubo Ukmergėje, Irongym bus puikus pasirinkimas. Čia rasite viską, ko reikia produktyvioms ir efektyvioms treniruotėms.

Irongym klubo privalumai ir trūkumai

Nusprendus pradėti sportuoti, svarbu pasirinkti tinkamą vietą. Toliau aptarsime Irongym sporto klubo Ukmergėje privalumus ir trūkumus.

Privalumai

Pagrindiniai šio sporto klubo privalumai:

Patogios darbo valandos

Klubas dirba kasdien nuo ankstyvo ryto iki vėlaus vakaro, tad galima lengvai susiplanuoti treniruotes prieš arba po darbo.

Platus grupinių užsiėmimų pasirinkimas

Siūloma daugybė skirtingo pobūdžio grupinių pamokų – nuo paprastų kardio treniruočių iki sudėtingesnių programų, tokių kaip kikboksas ar krosfitas.

Draugiška aplinka

Nors klubas ir modernus, čia jau susiformavusi draugiška bendruomenė. Nauji lankytojai greitai įsilieja ir užmezga naujų pažinčių.

Kokybiška įranga

Naudojami tik geriausių gamintojų treniruokliai, kurie užtikrina efektyvias ir saugias treniruotes.

Patyrę treneriai

Klube dirba kvalifikuoti specialistai, visuomet pasiruošę padėti ir pakonsultuoti dėl treniruočių.

Trūkumai

Pagrindiniai klubo trūkumai:

Ribota vieta

Nors erdvios, patalpos visgi ribotos. Tad kartais tenka palaukti eilėje prie tam tikrų treniruoklių.

Aukštesnė kaina

Lyginant su kitais panašiais klubais Ukmergėje, čia kainos šiek tiek didesnės. Tačiau tai kompensuoja geresnė įranga ir paslaugos.

Automobilių stovėjimo aikštelė

Nėra didelės automobilių stovėjimo aikštelės, tad kartais būna sunku rasti laisvą vietą.

Taigi Irongym turi daugiau privalumų nei trūkumų. Šis modernus ir gerai įrengtas klubas puikiai tinka norintiems sportuoti Ukmergėje. O aptarti trūkumai nėra tokie svarbūs, kad atgrasytų rinktis šią vietą.

Kokius užsiėmimus siūlo Irongym?

Irongym sporto klubas siūlo platų paslaugų spektrą tiek individualioms, tiek grupinėms treniruotėms. Aptarsime pagrindines veiklas, kurias galima rinktis šiame klube:

Kardio zona

Čia sukaupta įvairi kardio įranga, skirta ištvermės ir riebalų deginimo treniruotėms: bėgimo takeliai, eliptiniai ir dviračiai treniruokliai, veslovimo ir kiti imitatoriai. Taip pat yra erdvė treniruotėms su laisvaisiais svoriais bei virvėmis.

Jėgos treniruoklių salė

Joje gausu įvairių jėgos treniruoklių raumenų stiprinimui. Nuo paprastų štangų iki sudėtingesnių daugiafunkcinių įrenginių. Taip pat įrengta laisvųjų svorių zona su suoleliais, štangomis ir kita įranga.

Grupiniai užsiėmimai

Klube nuolat vyksta įvairūs grupiniai užsiėmimai, tokie kaip kumbos, jėgos treniruotės, bokso ar kikbokso pamokos. Jos skirtos tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems sportuotojams.

Asmeninės treniruotės

Už papildomą mokestį galima užsisakyti individualias treniruotes su vienu iš klubo trenerių. Jos pritaikomos pagal asmeninius poreikius ir tikslus.

Baseinas

Greta pagrindinių patalpų įrengtas 25 metrų ilgio baseinas, tinkantis plaukimo, aqua aerobikos ar kitokioms vandens procedūroms.

Taigi Irongym turi platų paslaugų asortimentą ir kiekvienas ras čia tinkamą veiklą pagal savo pomėgius bei tikslus. Tereikia tik ateiti ir pradėti sportuoti!

Išvados apie Irongym sporto klubą

Apibendrinant, Irongym yra vienas geriausių sporto klubų Ukmergėje, turintis daug privalumų:

 • Erdvios, moderniai įrengtos patalpos su gera įranga
 • Draugiška atmosfera ir patyrę treneriai
 • Lankstus darbo laikas ir platus grupinių užsiėmimų pasirinkimas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas