Sanciu Sporto Klubas – Ideali Vieta Sportuojantiems

Sanciu Sporto Klubas yra vienas iš populiariausių sporto klubų Kaune, įsikūręs Šančių rajone. Klubas teikia platų sporto ir laisvalaikio paslaugų asortimentą, tinkantį įvairaus amžiaus ir fizinio pasirengimo žmonėms.

Sanciu Sporto Klubas

Patalpos ir įranga

Klubas užima modernias patalpas, kuriose įrengta naujausia sporto įranga. Čia rasite erdvų treniruoklių salę su „Technogym“, „Life Fitness“ ir „Hammer Strength“ treniruokliais. Taip pat yra grupinių užsiėmimų studija su „Wattbike“ dviračiais, bokso ringas, Joga ir šokių studijos.

Be to, klube veikia 25 metrų ilgio baseinas, pirtis, SPA centras, masažo kabinetai. Taigi, čia galima ne tik sportuoti, bet ir smagiai praleisti laisvalaikį bei pasirūpinti savo sveikata.

Sporto paslaugos

Sanciu Sporto Klubas siūlo platų sporto užsiėmimų pasirinkimą. Galite rinktis iš grupinių treniruočių tokių kaip joga, pilatesas, šokiai, kovos menai, akva aerobika baseine. Taip pat galima užsiimti tenisu (yra 3 uždaros teniso aikštelės), stalo tenisu, badmintonu, krepšiniu, futbolu ir kitomis sporto šakomis.

Be to, klube dirba kvalifikuoti asmeniniai treneriai, kurie sudaro individualias treniruočių programas atsižvelgdami į Jūsų tikslus ir galimybes. Naudodamiesi modernia įranga ir trenerių pagalba pasieksite geriausių rezultatų.

Narystės planai ir kainos

Sanciu Sporto Klubas siūlo įvairius narystės planus prieinamomis kainomis:

  • Dienos narystė – nuo 4€
  • 10 dienų narystė – nuo 20€
  • 1 mėnesio narystė – nuo 30€
  • Metinė narystė – nuo 250€

Taip pat yra šeimyniniai, ne piko valandų ir kiti narystės planai. Daugiau informacijos apie kainas ir akcijas rasite klubo interneto svetainėje.

Narystė suteikia neribotą prieigą prie visų klubo zonų ir paslaugų jos galiojimo metu. Taip pat nariai gauna nuolaidas kai kurioms papildomoms paslaugoms, tokioms kaip masažai, SPA procedūros, soliariumas.

Klubo vieta ir darbo laikas

Sanciu Sporto Klubas yra patogioje vietoje Šančių rajone, Drobės gatvėje 26. Prie klubo yra didelė automobilių stovėjimo aikštelė, arti viešojo transporto sustojimų.

Klubas dirba kasdien, įskaitant savaitgalius. Darbo laikas pirmadienį-penktadienį nuo 7:00 iki 23:00, savaitgaliais nuo 9:00 iki 21:00. Kai kurios zonos gali dirbti ilgiau.

Sanciu Sporto Klubas Apibendrinimas

Sanciu Sporto Klubas yra modernus sporto, sveikatingumo ir laisvalaikio centras, siūlantis platų paslaugų asortimentą prieinamomis kainomis.

Čia sukurta visa reikiama infrastruktūra, kad galėtumėte smagiai ir naudingai praleisti laiką sportuodami, rūpindamiesi savo kūnu bei sveikata. Tai puiki vieta tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems sportininkams.

Klubo nariai gali naudotis naujausia įranga, erdvėmis, baseinu bei kitomis patogumais. Be to, čia dirba kvalifikuotas personalas, kuris padės pasiekti geriausių rezultatų jūsų pasirinktoje sporto šakoje.

Tad jei ieškote patrauklaus sporto klubo Kaune, tikrai verta apsilankyti Sanciu Sporto Klubas. Jūs būsite patenkinti!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas